Výrobce/Značka ALBA

Svou cestu za excelencí začala ALBA již v roce 1883 a od té doby neustále posouvá hranice v oblasti gastronomického vybavení. S více než 140letou tradicí jsme si získali důvěru a obdiv zákazníků po celém světě.

Naše kuchyňská zařízení jsou symbolem spolehlivosti a kvality, které se odvíjejí od prvních parních strojů po moderní elektrotechniku. Jsme hrdí na to, že jsme vždy byli na čele inovací, ať už šlo o revoluční sporokrby v 19. století nebo pionýrské zavedení plynových termických zařízení.

S rozvojem moderních technologií jsme nezůstali pozadu. Díky masivním investicím do výrobních technologií a výzkumu a vývoje jsme stále na špičce průmyslu. Naše kuchyňská zařízení nejenže splňují nejpřísnější standardy kvality, ale také poskytují inovativní a uživatelsky přívětivá řešení pro profesionální kuchaře a gastronomické podniky.

ALBA - více než jen značka. Je to symbol tradice, kvality a nekonečného úsilí o inovace. Ať už jste majitelem restaurace, kavárny nebo jiného gastronomického podniku, s ALBOU můžete mít jistotu, že vaše kuchyň bude v dobrých rukou.